GK Startup - шаблон joomla Joomla
Menu

NAUKA JAZDY W SZKOLE SZYBCY I NIEZAWODNI WE WROCŁAWIU

Szybcy i niezawodni – Twoja szkoła nauki jazdy we Wrocławiu

Szukasz profesjonalnej szkoły nauki jazdy we Wrocławiu, gdzie nauczysz się dobrze jeździć, ale jednocześnie atmosfera nauki będzie komfortowa i bezstresowa? Wszystkie drogi we Wrocławiu, prowadzą do jednej szkoły  - Ośrodka Szkolenia Kierowców Szybcy i Niezawodni! Nasza szkoła została założona przez doświadczonych instruktorów, dla których nauka  jazdy samochodem jest pasją, a nie jedynie koniecznym obowiązkiem.

W naszej szkole nauki jazdy, pragniemy nauczyć kursantów sztuki bezpiecznego i pewnego prowadzenia samochodu. Priorytetem jest dla nas wpoić uczniom aktualnie obowiązujące zasady ruchu drogowego, kulturę prowadzenia samochodu oraz nauczyć ich jak zachowywać się w sytuacjach kryzysowych na drodze. Równie ważne jest dla nas to, aby kurs przebiegał bezstresowo, w komfortowej dla kursanta atmosferze. Jednym słowem, dokładamy wszelkich starań, aby jazda samochodem była czystą przyjemnością, a egzamin państwowy zwykłą formalnością.

Jesteśmy szkołą nauki jazdy, w której naczelną wartością jest profesjonalizm oraz rzetelność. Stawiamy na solidne przygotowanie teoretyczne kursantów oraz skuteczną naukę praktyczną. Jeździmy takimi samym samochodami, na jakich odbywają się egzaminy państwowe we wrocławskim WORDZIE. Wiemy również, jakie drogi we Wrocławiu upodobali sobie egzaminatorzy i będziemy tam ćwiczyć jazdę podczas części praktycznej kursu.

Zachęcamy do sprawdzenia cen i terminów naszych kursów jazdy. Przygotowujemy nie tylko do zdania egzaminu, ale także do codziennej, sprawnej i niekolizyjnej jazdy. Umiejętność prawidłowego i odpowiedzialnego prowadzenia samochodu to zdolność na całe życie, warto więc zainwestować w szkołę, która będzie do tego gruntowanie przygotowywała. Co jeszcze nas wyróżnia? Zapoznaj się z 10 najważniejszymi powodami, dla których warto wybrać naszą szkołę! 

 10 PRZYKAZAŃ SZCZĘŚLIWEGO KURSANTA,

czyli DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ:

 

1. PO PIERWSZE:  ze względu na dogodną lokalizację.
2. PO DRUGIE:  bo uczymy jeździć na pojeździe identycznym jak na egzaminie w WORD.
3. PO TRZECIE: robimy badania lekarskie na miejscu.
4. PO CZWARTE: ponieważ dopasowujemy godziny jazd do Twoich potrzeb.
5. PO PIĄTE: rozpoczynamy jazdy zaraz po skończonej teorii.
6. PO SZÓSTE: prowadzimy ciekawe wykłady teoretyczne.
7. PO SIÓDME: jesteśmy cierpliwi ,skuteczni szybcy i niezawodni
8. PO ÓSME: bo jeździmy codziennie od świtu do nocy.
9. PO DZIEWIĄTE: bo jeździmy drogami egzaminacyjnymi
10. PO DZIESIĄTE:
bo wszystkie drogi prowadzą do…nas


UCZĄC SIĘ U NAS STRES EGZAMINACYJNY OGRANICZYMY DO MINIMUM.

NA ROZPOCZĘCIE KURSU PRAWA JAZDY NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO.

NIE LICZY SIĘ WIEK. NAJWAŻNIEJSZE SĄ CHĘCI. MY ZROBIMY RESZTĘ.

 

 

Ostatnio zmienianypiątek, 19 sierpień 2016 08:02
Więcej w tej kategorii: Regulamin »
Powrót na górę

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. szybcyiniezawodni.pl