GK Startup - шаблон joomla Joomla
Menu

Uczestniczyłeś w kursie nauki prawa jazdy w naszej szkole we Wrocławiu? – zostaw opinie

Powodzenie każdej firmy w dużej mierze uzależnione jest od ilości zadowolonych klientów oraz ich uwag, dzięki którym firma może poprawiać jakość swojej pracy. Nasza szkoła nauki jazdy we Wrocławiu również oczekuje na Wasze opinie odnośnie kursów teoretycznych oraz praktycznych. Poznanie opinii naszych klientów pozwoli nam dostosować system pracy do ich oczekiwań oraz potrzeb. W związku z tym, z niecierpliwością czekamy na Wasze opinie. Głosy zadowolenia z pewnością przekonają przyszłych kursantów, że warto z nami uczyć się prawa jazdy, natomiast konstruktywna krytyka pozwoli nam poznać Wasze zdanie, a w efekcie naprawić błędy.

Nauka prawa jazdy to zdobycie umiejętności, która będzie nam przydatna na całe życie. Wybranie ośrodka szkoleniowego nie może więc być przypadkowe. Nasza szkoła Szybcy i Niezawodni we Wrocławiu dokłada wszelkich starań, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom. Zapraszamy więc do nauki prawa jazdy we Wrocławiu razem z nami oraz do dzielenia się opiniami na nasz temat. Naszym priorytetem jest to, aby nauka jazdy była bezstresowa i skuteczna, a egzamin na ‘prawko’ we wrocławskim WORDZIE zdany został bez problemu.

Skomentuj

Komentuj jako gość

0

Biorą udział w konwersacji

 • Gość - Marcin F.

  Po szkoleniu w "Szybkich" egzamin zdany bez najmniejszego problemu! To czego się najbardziej obawiałem stało się całkowicie najprostsze. Oprócz mojej pracy jest to oczywiście OLBRZYMIA zasługa wspaniałych instruktorów, których miałem - Adama i Łukasza. Przyszły kierowco, jeśli czytasz te opinie, aby zdecydować się na którąś szkołę jazdy to nie popełnij błędu i WYBIERZ "Szybkich"! Naprawdę bezstresowa jazda połączona z najlepszymi instruktorami w mieście daje niesamowity efekt. Gwarantuję, że spędzisz te kilkadziesiąt godzin (wykłady i jazdy) na dobrej zabawie, a przede wszystkim na efektywnym zdobywaniu wiedzy. Mogę Ci obiecać, że nie zawiedziesz się sposobem i jakością przekazywania jej.
  Chciałbym podziękować Adamowi za wspaniałe przygotowanie praktyczne, za wszelkie wskazówki, za naprawdę miło spędzony czas, za znakomite trasy, które posiadają najistotniejsze elementy jazdy, za elastyczność i za to, że naprawdę potrafił zrozumieć kursanta i dopasować materiał do jego możliwości.
  Chciałbym też podziękować Łukaszowi za wspólnie spędzony czas, za dobroć serca, za wyrozumiałość, za wyciągnięcie i uwydatnienie umiejętności prowadzenia pojazdu, za podejście do drugiego człowieka i za wszelkie wspólne rozmowy. Na pewno przekażę wieść dalej, że istnieje tak dobry OSK swoim znajomym i bliskim.
  Dziękuję

 • Gość - Marta

  Chciałabym przede wszystkim podziękować instruktorom szkoły „Szybcy i Niezawodni” za świetną atmosferę podczas jazd i doskonałe przygotowanie do egzaminu. Egzamin zdałam za pierwszym razem:) Naprawdę szczerze polecam każdemu, mam porównanie z innym szkołami i instruktorami w tym „z  tą wiodąca w rankingach” ,  która idzie niestety na ilość, nie na jakość. Jeśli jazdy mają być dla Was przyjemnością wraz z dużą dawką praktycznych wskazówek i przygotowaniem do egzaminu to naprawdę POLECAM tą szkołę!!!:):):) Marta

 • Dobra szkoła jazdy. Fajna atmosfera i dobrzy instruktorzy. Podziękowania dla pana Łukasza i Mariusza za zdany egzamin. Polecam tę szkołę:)

 • Gość - Michał

  Rzadko coś polecam, ale kiedy już to robię, to z całego serca. Polecam "Szybkich i Niezawodnych" wszystkim kandydatom na kierowców.

 • Gość - Aneta

  Serdecznie polecam tą szkołę nauki jazdy! Nauka przebiega w bardzo spokojnej i miłej atmosferze. Instruktorzy są bardzo cierpliwi i wyrozumiali. Dziękuję instruktorem: Jackowi, Łukaszowi i Pawłowi.

 • Naprawdę szybcy i niezawodni! Przed ezgzaminem wzięłam tylko 4 lekcje, bo cały kurs miałam w innej szkole jazdy. Jestem pod wrażeniem tego, jak Łukasz potrafił mi wyjaśnić kilka szczegółów i w ciągu 4 lekcji zrobić ze mnie lepszego kierowcę. Jego podpowiedzi,np. na temat jazdy po łuku-bezcenne. Zresztą byłam przekonana, że z rad których mi udziela, na egzaminie pewnie niewiele zapamiętam, ale okazało się, że wszystkie rady, co do jednej zapamiętałam i wykorzystałam. Przygotował mnie bardzo dobrze i w trakcie egzaminu pozbyłam się stresu.Myślałam, że to niemożliwe,żeby przejechać trasę egzaminu bez nerwów, a jednak! Bardzo dziękuję i bardzo polecam instruktora Łukasza!

 • Gość - Adrian

  Dziękuję bardzo za wzorowe przygotowanie mnie do egzaminu praktycznego który odbył się dziś Adamowi i Mariuszowi,który skończył się oczywiście oceną pozytywną i polecam innym tych instruktorów i podziękowania dla Łukasza Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam :) :) :D :D

 • Gość - Karolina

  Szkoła godna zdecydowanego polecenia! Po ośmiu latach od ostatniej próby zdobycia prawka w innej szkole, dzisiaj zdałam egzamin praktyczny po kursie w "Szybkich"! Szczególne podziękowanie kieruję w stronę pana Michała - za cierpliwość, wytrwałość i wiarę we mnie. Na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło, a przez cały czas myślałam, że prawo jazdy nie jest dla mnie - totalna bzdura ;) Jeszcze raz dziękuję, będę Was polecać gdzie się da! ;)

 • Gość - Beata

  Serdecznie polecam! Bezstresowo, niezawodnie i aż żal, że tak szybko.
  Gorące podziękowania dla pana Michała- za zaangażowanie, cierpliwość i cenne wskazówki. Ciepłe słowo, wiarę i przyjazną atmosferę. Znakomity instruktor, który dokonał niemożliwego- udowodnił mi, że do egzaminu przystępuje się tylko jeden raz ;)

 • Gość - Jaras

  Polecam gorąco tę szkołę. Tu czas i kasa nie są stracone. Łukasz to profesjonalny instruktor, cierpliwy, skuteczny baaaardzo wyrozumiały. Egzamin państwowy zdałem za pierwszym razem. Polecam wszystkim tę szkołę jazdy.

Pokaż więcej
System komentarzy oparty o Komento

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. szybcyiniezawodni.pl